Lustrové ověsy, Ing. Zuzana Krejčová

Popis produktu:

Barevné lustrové ověsy barvené naší unikátní metodou. Současně s barevným odstínem získává sklo vysoký křišťálový lesk a zachová si velmi dobrou mechanickou odolnost a ostrost broušených hran. Barvíme lustrové ověsy běžných tvarů a velikostí. Individuální přístup.

Doplňující informace:

Lustrové ověsy v široké škále barev. Barvení skla pro výrobce skla, firmy používající sklo ve svých výrobcích, obchodníky, výrobce uměleckých předmětů i konečné uživatele skla. Doplňkově se věnujeme barvení perliček, flakonů, dekoračních předmětů a skleněných lustrových dílů. Barevné lustrové ověsy ve vysoké kvalitě.

Nejen barvené lustrové ověsy, ale také další skleněné výrobky získají pomocí naší speciální barvící technologie jedinečný vzhled a upoutají na první pohled. Jednou z našich vyjímečných zakázek byla i práce pro moskevské divadlo, pro které jsme barvili řadu křištálových svítidel v nádherném odstínu kouřového topazu. V oblasti medicíny se uplatňuje naše technologie k barevnému odlišení skleněných nádob. Snažíme se vyhovět i specifickým požadavkům našich klientů. Poskytujeme krátké dodací lhůty bez ohledu na velikost zakázky.


internet:

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Ing. Zuzana Krejčová

Adresa společnosti:

Ing. Zuzana Krejčová
Smetanova 66
Jablonec nad Nisou
466 01

internet:

Kontaktní osoby:

Ing. Zuzana Krejčová
majitelka firmy
Tel.: +420 606 478 053


jazyková vybavenost:
čeština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Lustrové ověsy Lustrové ověsy Lustrové ověsy Lustrové ověsy Lustrové ověsy

Parametry

Název produktu: Lustrové ověsy
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.